REMONTY ODBUDOWA LAKIEROWANIE ŁODZI WARSZAWA

Masz łódź lub motorówkę?

Oferujemy odbudowę, remonty, lakierowanie, modernizację motorówek i łodzi w naszym profesjonalnym warsztacie łodzi w Warszawie. Zleć nam kompleksową usługę odbudowy lub remontu Twojej łodzi.

Remonty i odbudowa

Posiadasz starą łódź lub motorówkę, która wymaga remontu lub kompleksowej odbudowy? Nasi specjaliści z Rojan Tech zajmą się Twoją łodzią i dzięki naszej usłudze znów będzie jak nowa. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Lakierowanie i modernizacje

W naszej ofercie znajduje się nie tylko profesjonalne lakierowanie łodzi ale także modernizacje, które zwiększą możliwości i funkcjonalność Twojej łodzi lub motorówki.

ROZBUDOWA LUB ODBUDOWA MOTORÓWKI?
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu lakierowania, remontowania i napraw łodzi oraz motorówek. Przez cały czas pracujemy z użyciem nowoczesnych maszyn i narzędzi, co daje klientom pewność sprawnych działań. W naszej firmie pracują osoby z wiedzą i doświadczeniem, które podążają za trendami rynkowymi. Lakierowanie Łodzi Warszawa to czynności, które nie mają dla nas tajemnic. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie każdy właściciel łodzi znajdzie to, co go zadowoli.

Remonty łodzi Warszawa

Zajmujemy się przeprowadzaniem remontów łodzi i motorówek, jak też lakierowaniem i odbudową tych maszyn. Nasze usługi pomagają przywrócić jachtom pełną sprawność i walory estetyczne. Posiadamy doświadczenie, a wszelkie działania opieramy na doskonałej jakości. Klienci mogą skorzystać z licznych rozwiązań, które wpływają na kondycję i wygląd łodzi. Ponadto, odbudowa łodzi Warszawa przekłada się na zwiększenie komfortu, bezpieczeństwa i przyjemności dla całej załogi. Zapewniamy usługi, które dotyczą kompleksowej renowacji łodzi w środku i na zewnątrz jednostki pływającej. Współpracujemy na każdym kroku ze specjalistami, którzy przywracają łodziom sprawność i odpowiedni wygląd. Nasi pracownicy to rzetelni mechanicy, lakiernicy, szkutnicy, stolarze i żaglomistrzowie.

 

Modernizacja łodzi Warszawa

Lakierowanie motorówek w Warszawie pozwala na nowo cieszyć się pięknym i wyjątkowym urządzeniem. Dzięki naszej pomocy można skorzystać nie tylko z podstawowych usług z zakresu renowacji łodzi, lecz także naprawy kadłuba, diagnostyki silnika, czy oceny i wymiany śruby napędowej. Proponujemy klientom również renowację wnętrza motorówki, co obejmuje wykonanie balustrady, podłogi, jak i wykończenie łazienki pokładowej. Jak widać, zakres naszych usług jest niezwykle szeroki. Działamy z pasją i zaangażowaniem, cały czas podążając za trendami rynkowymi.

Odbudowa łodzi Warszawa jest dobrym wyborem dla każdego miłośnika wodnych podróży. Zadbana i sprawna łódź jest gwarantem zachowania bezpieczeństwa i komfortu.

Remonty i odbudowy motorówek

Naprawa silników łodzi motorowych

Obawiasz się o swój silnik w łodzi motorowej? Zauważyłeś jego głośną lub nierówną pracę? Przypłyń do nas na serwis, dokonamy kompleksowego przeglądu Twojej łodzi motorowej.

Lakierowanie łodzi

Kompleksowy serwis motorówek

Oferujemy pełną diagnostykę komputerową, naprawę silnika i elektroniki. Zapraszamy także na przeglądy przed rozpoczęciem sezonu.

ZADBAJ O SWOJĄ
ŁÓDŹ LUB MOTORÓWKĘ

Twoja łódź lub motorówka wymaga kompleksowej odbudowy? Zapraszamy na profesjonalny remont do naszego serwisu. Przygotowujemy Twoją łódź na długie wyprawy.